Pizza Milano Martin
MENU
Pizza Milano Martin
image/svg+xml
image/svg+xml

PO - SO: 10.00 hod. – 21.45. hod
NE: ZATVORENÉ

OTVÁRACIE HODINY

Prevádzkovateľom e-shopu, predávajúcim a dodávateľom tovarov a služieb ponúkaných v e-shope pizzamilano.sk je Milan Liháň, Majakovského 6, 036 01 Martin, IČO: 40991083, DIČ: 1032412458, IČ DPH: SK1032412458 s prevádzkou Pizza Milano, Ul. Stavbárska 16, 036 01 Martin, zapísaný v živnostenskom registri OU-MT, č. živnostenského registra 506-14511.

Kupujúcim je každý návštevník e-shopu, ktorý prostredníctvom e-shopu vytvoril objednávku. Pre účely zákona č. 102/2014 Z. z. sa spotrebiteľom rozumie fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania.

E-shopom je počítačový systém umiestnený v sieti internet s verejným prístupom, ktorý umožňuje objednávanie tovarov alebo služieb. Tovarom alebo službou sú všetky produkty zverejnené na stránkach e-shopu.

Objednávka vzniká potvrdením procesu objednávania v e-shope výberom tovarov alebo služieb kupujúcim vrátane kompletného vyplnenia objednávkového formulára.

Kupujúci plne uznáva elektronickú komunikáciu predovšetkým prostredníctvom e-shopu ako aj telefonickej komunikácie.

Objednávka

Objednanie telefonicky na číslach 043 / 422 33 55, 0907 391 404, alebo cez pizzamilano.sk.

Objednanie cez pizzamilano.sk je možné bez prihlásenia, alebo ako prihlásený zákazník, ktorý má svoje konto vytvorené v prípade objednávky (dobrovoľné) na našom e-shope. Objednávka vzniká potvrdením procesu objednávania v e-shope výberom tovarov, alebo služieb kupujúcim vrátane kompletného vyplnenia objednávkového formulára. Pre korektné vybavenie objednávky je potrebné vyplniť požadované údaje v objednávke. Objednávky sú záväzné. Objednávku je možné zrušiť telefonicky na číslach 043 / 422 33 55, 0907 391 404, alebo osobne, v prípade, že ešte nie je vyrobená, alebo v prípade, že nie je v štádiu výroby, a to maximálne do 10 minút od objednania tovaru. Po odoslaní väčšej objednávky online, môžeme potvrdenie overiť telefonicky.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo dodaciu lehotu skrátiť alebo predĺžiť podľa aktuálnej vyťaženosti prevádzky, pričom o tom informuje zákazníka vopred pred doručením tovaru na telefónnom čísle, ktoré zákazník uviedol v objednávke. Predávajúci môže objednávku zrušiť v prípade, ak kupujúci uviedol o sebe neúplné alebo nepravdivé údaje v objednávkovom formulári.

Predobjednávky v daný deň 1 hodinu pred začatím otváracích hodín (doručenie do 2 hodín).

Posledné on-line objednávky prijímame najneskôr 30 minút pred skončením otváracích hodín.

Otváracie hodiny sú zverejnené na pizzamilano.sk.

Hmotnosti jedál sú uvádzané v surovom stave.

Cena

Všetky uvádzané ceny pri tovare sú konečné vrátane 20 % DPH.

Predávajúci je viazaný cenou uvedenou na stránke e-shopu v momente vykonania nákupu.

Platbu je možné zrealizovať:

  • platobnou kartou pomocou zabezpečenej platobnej brány GP webpay
  • osobne pri prevzatí tovaru pri rozvoze (dobierka), a to hotovosťou alebo gastro lístkami.

Pri osobnom odbere je možné realizovať platbu hotovosťou, gastro lístkami, alebo platobnou kartou.

Podmienka 18 rokov

Návštevník, ktorý nedosiahol 18 rokov je oprávnený nakupovať výhradne produkty neobsahujúce alkohol (jedlá, nealko nápoje).

Poplatky

Za objednávky obsahujúce alkohol účtujeme poplatok vo výške 2€.

Dodacie a platobné podmienky

Pizzeria Pizza Milano je rozvozová firma, nie donášková služba.

Pri doručení Vás bude telefonicky kontaktovať náš kuriér.

Naši kuriéri Vám volajú na Vami uvedené telefónne čísla v dostatočnom predstihu, aby ste boli pripravení na prebratie objednávky z auta.

UPOZORNENIE: Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov! Tovar bude doručený len osobám, ktoré sa pri preberaní zásielky preukážu dokladom totožnosti a ich vek bude vyšší ako 18 rokov.

Pizzeria Pizza Milano doručuje do nasledujúcich miest/obcí: Belá, Bystrička, Dolný Kalník, Drážkovce, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Lipovec, Martin, Necpaly, Sklabinský Podzámok, Sklabiňa, Sučany, Turčianske Jaseno, Turčianske Kľačany, Turčiansky Peter, Vrútky, Žabokreky.

Cena rozvozu

Predávajúci si účtuje nasledujúce ceny za dodanie produktu na základe miesta dodania:

  • Zdarma: Bystrička, Dolný Kalník, Drážkovce, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Martin, Turčianske Jaseno, Vrútky, Žabokreky
  • 2€: Belá, Necpaly, Turčiansky Peter
  • 3€: Lipovec, Sklabinský Podzámok, Sklabiňa, Sučany
  • 4€: Turčianske Kľačany

Predávajúci sa zaväzuje:

Dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bolo uvedené v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene.

Adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania – cca 45min., až 1 hodinu a 30 min. Niekedy však nie je možné tento interval dodržať, najmä v čase od 17:00-22:00 hod., alebo ak sa vyskytnú nepredvídateľné okolnosti, ako napríklad hustá mestská premávka, nepriazeň počasia a pod. V takýchto prípadoch môže dôjsť meškaniu, za ktoré sa vopred ospravedlňujeme. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutej lehote je zákazník kontaktovaný na dohodnutie ďalšieho postupu.

Vystaviť a priložiť daňový doklad – pokladničný blok.

Kupujúci sa zaväzuje:

Prevziať objednaný tovar a zaplatiť za objednaný tovar.

Pizza Milano Martin